Provozujete cestovní kancelář a potřebujete dostat vaše produkty k provizním prodejcům? Pomůžeme vám.

Vložte produkty vaší cestovní kanceláře do CeSYSu a získejte možnost ihned oslovit přes pět set provizních prodejců od Aše po Hodonín. Umíme vám pomoci i s tvorbou datových formátů, pokud zatím žádné nemáte vytvořené.

Jakými daty vašich produktů disponujete?


Máme vlastní exporty dat produktů (zájezdů) v elektronické podobě (XML, CSV, SOAP atd.)

Máme vlastní exporty dat produktů (zájezdů) v elektronické podobě (XML, CSV, SOAP atd.) včetně webových služeb pro on-line komunikaci

Nemáme zatím žádná data a potřebujeme je vytvořit

Jak probíhá vložení dat produktů do CeSYSu

Implementace dat produktů probíhá dle ustálených a v praxi ověřených postupů, které pokrývají nejen technické zpracování elektronických dat (vytvoření tzv. datového převodníku), ale také následnou kontrolu (mastering dat) a komunikaci při řešení chyb v datech s odpovědnými pracovníky v CK.

Data produktů jsou poté k dispozici všem provizním prodejcům, kteří využívají k proviznímu prodeji CeSYS a aktivují si nabídky konkrétní CK. Současně jsou automaticky k dispozici portálu dovolena.cz, který provozuje společnost STUDENT AGENCY.

Zpracování a exporty dat pro další internetové prodejce

Umíme vytvořit exporty dat produktů i pro další internetové prodejce zájezdů (invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz).

Potřebujete více informací ?

Stačí zavolat na 480 00 25 26. Pokud máte raději emailovou komunikaci, pak jsme k dispozici na data@cestovnisystem.cz.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading