Provozujete cestovní kancelář a potřebujete dostat vaše produkty k provizním prodejcům? Pomůžeme vám.

Vložte produkty vaší cestovní kanceláře do CeSYSu a získejte možnost ihned oslovit přes pět set provizních prodejců od Aše po Hodonín. Umíme vám pomoci i s tvorbou datových formátů, pokud zatím žádné nemáte vytvořené.

Jakými daty vašich produktů disponujete?


Máme vlastní exporty dat produktů (zájezdů) v elektronické podobě (XML, CSV, SOAP atd.)

Máme vlastní exporty dat produktů (zájezdů) v elektronické podobě (XML, CSV, SOAP atd.) včetně webových služeb pro on-line komunikaci

Nemáme zatím žádná data a potřebujeme je vytvořit

Jak probíhá vložení dat produktů do CeSYSu

Implementace dat produktů probíhá dle ustálených a v praxi ověřených postupů, které pokrývají nejen technické zpracování elektronických dat (vytvoření tzv. datového převodníku), ale také následnou kontrolu (mastering dat) a komunikaci při řešení chyb v datech s odpovědnými pracovníky v CK.

Data produktů jsou poté k dispozici všem provizním prodejcům, kteří využívají k proviznímu prodeji CeSYS a aktivují si nabídky konkrétní CK. Současně jsou automaticky k dispozici portálu dovolena.cz, který provozuje společnost STUDENT AGENCY.

Zpracování a exporty dat pro další internetové prodejce

Umíme vytvořit exporty dat produktů i pro další internetové prodejce zájezdů (invia.cz, sdovolena.cz, dovolena.idnes.cz).

Potřebujete více informací ?

Stačí zavolat na 480 00 25 26. Pokud máte raději emailovou komunikaci, pak jsme k dispozici na data@cestovnisystem.cz.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading