Seznamte se s pěti důvody, které dělají CeSYS nejoblíbenějším řešením prodeje zájezdů na internetu.

Zajímají nás přání, problémy a myšlenky vyplývající z každodenní praxe prodeje zájezdů na internetu. Na základě těchto informací vyvíjíme CeSYS - systém, který vám zaplatí jeden prodaný zájezd měsíčně.

CeSYS není jen „seznam zájezdů

Jako první systém na českém trhu jsme již v roce 2008 začali slučovat nabídky různých cestovních kanceláří do jednoho hotelu pod tzv. "master hotel". Můžeme tak k jednotlivým hotelům přidávat českojazyčné recenze, zobrazovat jejich polohu na google mapách a vytvořit tak přehledný prodejní systém pro vás a vaše klienty.

CeSYS není jen „internetový systém

S CeSYSem si nepořizujete pouze systém, který vám pomůže s internetovým prodejem zájezdů a jeho správou, ale také možnost podílet se na jeho dalším vývoji. CeSYS rozšiřujeme na základě požadavků profesionálů - cestovních agentur a kanceláří, kteří s ním denně pracující. Snažíme se každý námět, usnadňující práci všem uživatelům, realizovat.

CeSYS nenívedlejším produktem“ cestovky

Soustředíme se pouze na vývoj CeSYSu a nemáme ambici stát se cestovní agenturou. Nekonkurujeme vám, vaše obchodní strategie nebo klienti jsou u nás v bezpečí.

CeSYS neníuzavřená společnost

Od roku 2006, kdy byla dokončena první verze CeSYSu, jsme získali mnoho kontaktů ať už v cestovních kancelářích, oborových asociacích, významných společnostech nebo i na obyčejné zajímavé lidi, kteří se v cestovním ruchu pohybují dlouhá léta a jejich myšlenky jsou pro nás inspirací. Pokud budete potřebovat pomocnou ruku, například s řešením nějakého odborného problému, doporučíme Vám na koho se obrátit.

CeSYS nenípast na vaše peníze

Stavíme na myšlence, že jeden prodaný zájezd měsíčně vám musí pokrýt náklady na provoz CeSYSu. Tomu odpovídá i nastavení celého systému. Od začátku víte, kolik vás CeSYS stojí a nic navíc neplatíte. Neúčtujeme vám žádné skryté poplatky, pokud chcete například vyměnit obrázek na webu, přidat banner na web nebo dokonce změnit design vašeho webu.

loading...

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading